Yaşam

Demet Akalın ilk kez Dilan Polat hakkında konuştu

Hakkında, “Suç örgütü kurmak ve yönetmek”, “Suç örgütüne üye olmak”, “Suç sonucu oluşan malvarlığını aklamak” ve “Vergi Usul Kanunu’na muhalefet” olmak üzere 4 ayrı suçtan soruşturma başlatıldı. Dilan-Engin Polat Çiftle ilgili haberler yakından takip ediliyor. Demet Akalın, bir süre birlikte çalıştığı Dilan Polat hakkında da ilk kez konuştu.

Akalın, sunuculuğunu üstlendiği “Demet ve Jess ile Konuşalım” dizisinde merak edilenleri anlatıyor. “Esra Balamir 2017 yılında Dilan Polat’ı bana getirdi. Fotoğraf çekmem için. Oğlunun fotoğraflarını çeksin diye Gülşen’e götürdüm. Sahne fotoğraflarımızı çekip eşiyle birlikte gelirdi. “Dilan öyle bir kız değildi.”söz konusu.

Ünlü isim şunları söyledi: “Sonra uzaklaştım çünkü bazı şeyler hissettim. Bunun parayla falan alakası yok… Hira’yla benimle dalga geçen görüntüler yaptı, benim için iş orada bitti, sayfa kapandı. Benimle barışmak istedi ama ben aynı fikirde değildim. Bir aydır dehşetle izliyorum. “İnan bana, sabah onu böyle izleyince üzüldüm.”o devam etti.

tosya-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu